Cyberzforum Genel Forum Kuralları

I ♡ CyberZ
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
835
CyberzCoin
548,532,065
Turkey

Cyberz Forum | Forum Kuralları


1- Forumda yazılan mesajlardan mesaj sahibi forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

3- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

4- Forumdaki mesajların tümünün büyük harflerle yazılması yasaktır.

5- Forum içerisinde her türlü reklam faaliyeti içeren konu-mesaj yasaktır.

6- Konu ve mesajlarda sayfa yapısını bozacak, sayfanın açılışını yavaşlatacak sayıda resim kullanımı yasaktır. Aynı yasak video paylaşımı içinde geçerlidir.

7- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan konu ve mesajları silme-değiştirme hakkına sahiptir.

8- Forum kurallarına veya CyberzForum misyonuna aykırı hareket eden üyelerin üyelikleri forumdan geçici yada kalıcı olarak yasaklanabilir.

9- Yasal sebeplerden dolayı hiçbir üyeliğin forum üzerinden tamamiyle silinmesi söz konusu olamaz, talebe göre üyelik aktivasyonsuz konuma getirilebilir.

10- Atatürk'e, devlet büyüklerine hakaret etmek yasaktır.

11- Forum hakkında kategorisine alakasız konular açmak, geyik içerikli mesajlar yazmak uyarısız ceza sebebidir. (Ceza süresi ilk ihlalde 1 gün, ikinci ihlalde 15 gün, devamında süresizdir)

12- Bütün konularınızı doğru bölüme açtığınıza emin olunuz. Aksi halde konunuz silinir.

NOT: FORUM KURALLARI TÜM KATEGORİLERDE GEÇERLİDİR.

 
Son düzenleme:
Üst