CyberzForum Hakkında Düşünceleriniz Neler?

I ♡ CyberZ
CyberzCoin
548,538,821
Turkey
Merhaba CyberzForum Üyeleri, bu konunun altına iyi, kötü, öneri vb. yorumlar yapabilirsiniz. Sizler sayesinde gelişip ilerlemek hem siz değerli üyelerimizin hem biz yöneticilerin en doğal hakkıdır.

Member
CyberzCoin
14,958
Azerbaijan
Forum gayet güzel kaliteli. Tek sıkıntı yazılım katagorisi bir tek ben açıyorum biraz daha kişinin açsınki en azından diğer forumların altında kalmayalım yazılım olarak.

I ♡ CyberZ
CyberzCoin
548,538,821
Turkey
Forum gayet güzel kaliteli. Tek sıkıntı yazılım katagorisi bir tek ben açıyorum biraz daha kişinin açsınki en azından diğer forumların altında kalmayalım yazılım olarak.
Görüşünüz için teşekkür ederiz, eğer bir yazılımcı forumumuza yetkili olarak gelirse yazılım bölümünde aktiflik sağlayabiliriz.

I ♡ CyberZ
CyberzCoin
548,538,821
Turkey
paylaşım yapılsa arayüz falan yetkiler düzenlense vip falan gelse coin sistemi
Paylaşımı elimizden geldiğinde sizlerle birlikte yapıyoruz, arayüz öneriniz nedir? Yetki sistemleri düzenli stajyerler test aşamasında olduğu için herhangi bir yetkileri bulunmuyor. Coin sistemi şimdilik çok saçma olur.

Member
CyberzCoin
1,510
Forumun illegal yerine legale yönelmesi gerek illegalden yürüyen bu zamana kadar kim olduysa ya sonu hapis yada sonsuzluk yolu oldu (bende dahil)

Kategoriler arttırılabilir tema değiştirilebilir(xenfero)Ranklar dahada guzelleriyle değiştirilmeli aktiflik arttirilmali

Ve sunucuya sağlam DDos koruması gerek bundan 1 ay önce 700 kişilik saldırıyı gördüm akşam gece 3 te ve down oldu bı süre

Member
CyberzCoin
9,747
Turkey
Forum gayet iyi, ama pek çok sorun var forumun düzeni yok, " Reklam " lar yüzün'den forum biraz düzensiz gibi gözüküyor. ve rank'lar şekilli vs. Olduğu için değişik benim düşüncem " sade " kalırsa daha iyi olabilir diye düşünüyorum. ve bir konuya daha yorum yazmadan konu'nun içindeki gözükebiliyor, onu da düzeltirseniz çok iyi olabilir.

Benim düşüncem bunlar, teşekkür ederim.